I bez botoxu dokážete s pletí zázraky: Tyto procedury mu dokáží konkurovat a skvělé je, že jsou neinvazivní

- Komerční sdělení -rodina

Pokud hledáte procedury, které vám pomohou tak trochu oklamat čas a ubrat věk, čtěte dále. Tyto totiž s pokožkou dokážou hotové zázraky. A co je nejlepší – nejsou invazivní.

Pokud už máte po třiceti, objevují a vám první výraznější vrásky a chtěli byste své pokožce dopřát trošku intenzivnější terapii, máme pro vás několik tipů jak na to. Procedury, které pleť dokonale vypnou, prozáří, zredukují vrásky a přidají vám na sebevědomí, jsou k nezaplacení. Navíc na těchto je skvělé, že jde stále o neinvazivní metody, ale perfektně fungující. Ano, alternativa k botoxu či skalpelu opravdu existuje! Podívejte se, co vám jistě doporučujeme dopřát své pokožce.

Essential Skin Rituals
Tato procedura je balzámem pro pleť i duši. Skutečně nejenže uvidíte efekt na vaší tváři, ale budete se po ní i cítit jako znovuzrozená. Jedná se o unikátní kombinaci vědeckých poznatků, tradičních přírodních rituálů a koncentrovaných přípravků, které pokožce přinesou dokonalý efekt a změní ji k nepoznání.

Čeká vás voňavý uvítací rituál, ultrazvukový peeling, ošetření na míru, aktivní koncentrovaná maska, 20 minutová maska, vyplňující hydratační kúra na rty, takže si to opravdu i užijete.

„Terapeutka Vám doporučí tu nejvhodnější péči tak, abyste dosáhli požadovaného remodelačního, liftingového či rozjasňujícího účinku. Póry, vrásky a strukturální i pigmentové nerovnosti se zjemňují a pleť je hladká, projasněná a strukturálně zhutněná,“ vysvětluje Silvia Dragan, majitelka & Mind.

Microneedling – frakční mikrojehličkové ošetření
Přestože název zní velmi komplikovaně, samotné ošetření je poměrně rychlé as vysokou účinností a dokonalým efektem. Microneedling je zaměřen na radikální zpevnění pleti, výraznou redukci vrásek, minimalizaci pórů. Čili i když vás trápí akné v kombinaci s vráskami, je to skvělá volba.

„Čistá pleť se ošetří jemným anestetikem a následně se nanese sérum podle indikace. Přístrojem se pleť perforuje a vytvoříme tak tisíce maličkých pórů. Na pocit je to jakoby vás někdo mírně škrabkal. Ošetření není bolestivé. projevuje zarudnutím, jemným pálením, což však do hodiny odezní.“

„Při citlivější pleti nanejvýš po pár hodinách. Výsledek je patrný již po jediné návštěvě. Pro radikální efekt je třeba opakovat 3-6x v ideálním rozestupu dvou až čtyř týdnů.“

Plasma lifting
Když vám už opravdu vadí vráska hněvu, trápí vás výraznější vrásky v okolí očí, ale stále se chcete vyhnout zásadnějším zákrokům na tváři, plazma lifting je pro vás jako stvořený.

„Jde o neinvazivní ošetření přesně cíleným plasmovým paprskem, kde v ošetřovaných místech vznikne po zásahu tkáně tečka v průměru cca. 1 mm s následným efektem redukce objemu povrchové kůže. Výborné výsledky jsou při liftě ochablých víček, očního okolí, kruhů a vrásek pod očima, nosolabiální rýhy ale i okolí úst, zda podbradek a krk. Aplikuje se pouze do vybraných oblastí, ne však na celou velkou plochu obličeje.“

„V porovnání s chirurgickým zásahem neposkozuje okolní tkáň a nezanechává jizvy ani modřiny. Průvodním jevem během prvních 3 dnů může být otok a objevení se žlutých skvrnek v místě aplikace, můžete pociťovat brnění v ošetřovaných místech. Tento průběh je normální a je žádaný pro proces hojení Maximálního efektu se dosahuje již po prvním ošetření a Plasma Lift výsledek vydrží až dlouhých 12 měsíců.“

Maximálního efektu se dosahuje již po prvním ošetření a výsledek vydrží až dlouhých 12 měsíců. Pokud tedy hledáte jedinečné a účinné procedury, bez použití skalpelu, tyto fungují skvěle!

Další články autora

Vše o stěračích na jednom místě

Zima je již za dveřmi a s ní spojená námraza, sůl a nepříjemný sníh. Co...

Přestaňte se snažit zakrýt něco, co nelze. Vyhledejte pomoc u specialistů

Když se objeví první vrásky na obličeji, tak se to jednoduše tolik neřeší, jako když...

O tom, že složení jídelníčku může ovlivnit váhu, není třeba diskutovat

Každý ví, že když bude konzumovat nezdravé pokrmy, tak že mu to moc zdraví nepřinese....

Čím potěšit každého kluka? Doplňky k autíčkům Hot Wheels

U nás snad není kluk, který by neznal a neměl rád autíčka Hot Wheels. Samozřejmě,...

Nejnovější články

Vše o stěračích na jednom místě

Zima je již za dveřmi a s ní spojená námraza, sůl a nepříjemný sníh. Co...

Přestaňte se snažit zakrýt něco, co nelze. Vyhledejte pomoc u specialistů

Když se objeví první vrásky na obličeji, tak se to jednoduše tolik neřeší, jako když...

O tom, že složení jídelníčku může ovlivnit váhu, není třeba diskutovat

Každý ví, že když bude konzumovat nezdravé pokrmy, tak že mu to moc zdraví nepřinese....
- Reklama -PR článek